تجلیل معاون استاندار از کارمندان نمونه شرکت آب و فاضلاب

تجلیل معاون استاندار از کارمندان نمونه شرکت آب و فاضلاب

در هفته دولت صورت گرفت؛

تجلیل معاون استاندار از کارمندان نمونه شرکت آب و فاضلاب

همزمان به هفته دولت از کارمندان نمونه شرکت آب و فاضلاب استان قم تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، مراسم تقدیر از کارمندان نمونه استان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استاندار قم و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان برگزار شد.

در این مراسم از آقایان جواد پیرحاجاتی معاون خدمات مشترکین و درآمد، محسن گلاب مدیر دفتر وصول درآمد، محمد اصفهانیان مدیر بهره‌برداری از تأسیسات فاضلاب، داود اویسی مدیر دفتر فنی و خدمات مهندسی و سعید لطفی پور کارشناس دریافت و پرداخت به عنوان کارمندان نمونه شرکت آب و فاضلاب استان قم با اهدا لوح و هدیه تجلیل شد.

در لوح تقدیر کارمندان نمونه آبفای استان که به امضای معاون هماهنگی و امور اقتصادی و منابع انسانی استاندار قم رسیده، آمده است: کارکنانی که در کمال صداقت و با تعهد و وجدان اخلاقی در ایفای وظایف شغلی خود و خدمات‌رسانی به جامعه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌ورزند، شایسته تقدیرند.

مهرداد غضنفری در ادامه این تقدیرنامه خطاب به کارمندان نمونه اظهار داشته است: ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، به پاس انتخاب جنابعالی به عنوان کارمند نمونه «شرکت آب و فاضلاب استان قم» بر اساس ارزیابی عملکرد سال 96، این لوح تقدیم شما می‌شود.

در پایان این لوح آمده: امید است با استعانت از ایزد منان، همواره در راه خدمت به نظام و انقلاب اسلامی و تحقق اهداف عالیه دولت موفق و سربلند باشید.

 

موضوع: اخبار عمومی
نسخه چاپ  |  دریافت PDF  |  آخرین تغییر: ۱۳۹۷/۷/۴  |  تعداد بازدید: ۶۴۱  |  کاربر: مهدی جعفری