جشن بزرگ غدیر در شرکت آب و فاضلاب قم برگزار شد

جشن بزرگ غدیر در شرکت آب و فاضلاب قم برگزار شد

 همزمان با ایام دهه ولایت؛

جشن بزرگ غدیر در شرکت آب و فاضلاب قم برگزار شد

همزمان با ایام دهه ولایت جشن بزرگ غدیر طی دو روز با حضور کارکنان و خانواده های آنها در تالار آب شرکت آب و فاضلاب استان قم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما،  رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در این مراسم با تبریک ایام دهه ولایت و عید غدیر خم در سخنانی اظهار داشت: به لطف الهی و با تلاش و کوشش کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان قم از ابتدای تأسیس تاکنون امروز شاهد وضعیت نسبتاً مطلوبی در حوزه خدمات‌رسانی آب و فاضلاب در استان هستیم.

وی با اشاره به تأمین آب شرب دائم شهرهای استان ابراز داشت: امروز باهمت بلند خدمتگزاران مردم در شرکت آبفای استان روز به روز شاهد بالنده‌تر و شکوفاتر شدن صنعت آب و فاضلاب هستیم.

دکتر علی جان صادق پور واگذاری 600 واحد انشعاب آب و فاضلاب، اجرای سه هزار کیلومتر شبکه آب و فاضلاب، احداث، حدود 350 هزار مترمکعب مخزن، احداث 7 تصفیه‌خانه آب و فاضلاب، اجرای کامل سیستم کنترل از راه دور تأسیسات، ساخت آزمایشگاه مجهز آب و فاضلاب و ... بخشی از دستاوردهای بزرگ خانواده بزرگ صنعت آب و فاضلاب استان در طول این دوران ذکر کرد.

وی همچنین به ارزیابی‌های مختلف صورت گرفته از شرکت آب و فاضلاب اشاره کرد و گفت: همواره در ارزیابی‌های صورت گرفته شرکت آب و فاضلاب به یمن تلاش‌های کارکنان خود و حمایت‌های خانواده، توانسته در سطح استان و کشور رتبه‌های برتر را به خود اختصاص داده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم در ادامه با اشاره به اداره شرکت آب و فاضلاب بر اساس مدیریت مشارکتی ابراز داشت: در این نوع مدیریت، پیشنهاد‌ها همکاران و خانواده‌های آن‌ها می‌تواند ما را در مدیریت و بهبود کیفیت شرکت یاری رساند.

وی از همه همکاران و خانواده‌های آن‌ها دعوت کرد با ارائه پیشنهادهای سازنده خود به پویایی هر چه بیشتر شرکت آب و فاضلاب کمک کنند.

دکتر صادق پور در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای انقلاب اسلامی به‌ویژه شهدای مدافع حرم گفت: امروز محسن حججی‌ها در خارج از مرزهای کشور برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی جان خود را نثار کردند تا ما در کمال امنیت و آرامش زندگی کنیم.

وی تاکید کرد: باید قدردان این شهدای گران‌قدر باشیم و همه باهم تلاش کنیم در سایه نعمت ولایت و حکومت شیعی علوی، موجبات پیشرفت و توسعه و سربلندی ایران عزیز را رقم بزنیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم در پایان برای تمامی همکاران و خانواده‌های آن‌ها آرزوی موفقیت و لحظات توأم بانشاط و شادمانی کرد.

اجرای نمایش، تقلید صدا، استندآب کمدی، اجرای ترانه توسط مجتبی کبیری خواننده سرشناس کشور از جمله بخش های این جشن بود.

همچنین در این مراسم از کارمندان نمونه، ایثارگران، بازنشستگان و خادمان نماز شرکت نیز تجلیل شد.

 

 

 

 

 

 

 

موضوع: اخبار عمومی
کلیدواژه ها: شرکت آب و فاضلاب، غدیر، جشن
نسخه چاپ  |  آخرین تغییر: ۱۳۹۶/۶/۲۰  |  تعداد بازدید: ۴۲۶  |  کاربر: مهدی جعفری