پیشرفت و توسعه کشور مدیون خون شهدا است

پیشرفت و توسعه کشور مدیون خون شهدا است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم:

پیشرفت و توسعه کشور مدیون خون شهدا است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم امنیت، آرامش، توسعه و پیشرفت امروز کشور را مدیون خون شهدا و ایثارگری جانبازان دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، مهندس علی‌جان صادق پور در دیدار خانواده‌های شهیدان مهدی علیدوست و سعید سامانلو از شهدای مدافع حرم گفت: امنیت، آرامش، توسعه و پیشرفت امروز کشور مدیون خون شهدا است.

وی خاطرنشان کرد: امروز به برکت خون شهدا و به لطف الهی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک حکومت شیعه در اوج اقتدار قرار دارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم با اشاره به وصیت‌نامه شهید  اظهار داشت: این وصیت‌نامه‌ها همچون چراغی است برای کسانی که می‌خواهند راه حقیقت و ولایت را طی طریق کنند.

وی با بیان اینکه شهدا روح ایثارگری و شهادت‌طلبی را در جامعه می‌دمند، خاطرنشان کرد: یک جامعه وقتی می‌تواند زنده بماند که روحیه شهادت و ایثارگری در آن جاری و ساری باشد.

مهندس صادق پور با تبریک به خانواده شهدای مدافع حرم ابراز داشت: این عنایت و سعادت بزرگی است که نصیب خانواده شهدا شده است که عزیزانشان در راه دفاع از دین و وطن به فیض شهادت رسیده‌اند.

وی تأکید کرد: امروز عزت ایران اسلامی مدیون خون تمام شهدای انقلاب، جنگ تحمیلی و به ویژه شهدای مدافع حرم است که در اوج غربت و گمنامی از حریم ولایت و اهل‌بیت دفاع کرده‌اند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم همچنین در دیدار با جانباز مجید بستانی نیز ضمن ابراز ارادت به جایگاه رفیع جانبازان انقلاب اسلامی تصریح کرد: جانباز منصوب به قمر بنی‌هاشم (ع) است و افتخار ما نیز در بحث آب‌رسانی اقتدا به سقای کربلا است.

وی با اشاره به اینکه امروز امنیت ما و فرزندانمان از ایثارگری جانبازان و شهدا است، گفت: امروز وظیفه ما تکریم و گرامیداشت این عزیزانی است که هر چند آماده بودند جان خود را در دفاع از دین و کشور فدا کنند اما به درجه رفیع جانبازی نائل آمدند.

مهندس صادق پور با بیان اینکه هر کسی داعیه دین و وطن‌پرستی دارد در خط ولایت و رهبری است، خاطرنشان کرد: امروز تکریم جانبازان، بزرگداشت آرمان‌ها و ارزش‌هایی است که این عزیزان برای آن جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و در برابر دشمنان قد علم کردند.

وی افزود: امیدواریم روحیه ایثار و شهادت‌طلبی این عزیزان در میان قشر جوان ما نیز زنده بماند و هر روز تقویت شود.

وی با بیان اینکه ما کوچک‌تر از آن هستیم که بخواهیم از مقام شهید و جانباز و خانواده‌های معظم آنها قدردانی کنیم، گفت: ما با تکریم این عزیزان، تنها ارادتمان را به آنها و اعتقادمان را به مسیری که طی کردند نشان می‌دهیم تا خدا نیز در این راه دست ما را بگیرد.

موضوع: اخبار عمومی
نسخه چاپ  |  آخرین تغییر: ۱۳۹۵/۱۰/۴  |  تعداد بازدید: ۴۵۱  |  کاربر: مهدی جعفری