تجلیل وزیر نیرو از شرکت آب و فاضلاب استان قم

تجلیل وزیر نیرو از شرکت آب و فاضلاب استان قم

با کسب رتبه برتر ارزیابی عملکرد صورت گرفت؛

تجلیل وزیر نیرو از شرکت آب و فاضلاب استان قم

شرکت آب و فاضلاب استان قم موفق به کسب رتبه برتر ارزیابی عملکرد در بین شرکت‌های آب و فاضلاب شهری کشور شد و توسط وزیر نیرو مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، شانزدهمین همایش مدیران ارشد وزارت نیرو با حضور معاون اول رئیس‌جمهور و وزیر نیرو در سالن همایش‌های پژوهشگاه نیرو برگزار شد.

در این همایش از شرکت‌های آب، آبفا و برق کشور که موفق به رتبه‌های برتر در ارزیابی عملکردشده بودند تجلیل شد.

در همین راستا وزیر نیرو با اهدا لوح و تندیس از تلاش‌های مدیرعامل، مدیران و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان قم در خدمت‌رسانی به مردم و کسب رتبه دوم ارزیابی عملکرد تقدیر کرد.

در لوح تقدیر مهندس چیت چیان وزیر نیرو خطاب به شرکت آب و فاضلاب آمده است: «تأمین آب یکی از زیرساخت‌های اساسی توسعه کشور است و کارگزاران صنعت آب از این افتخار و توفیق برخوردارند که در ارائه این خدمت بزرگ سهیم باشند».

وزیر نیرو در ادامه این لوح اظهار داشته است: «با توجه به اینکه نتیجه تلاش‌های همه‌جانبه آن شرکت در تحقق برنامه‌ها و اهداف سالیانه، منجر به کسب رتبه دوم ارزیابی عملکرد شرکت‌های آب و فاضلاب شهری کشور گردیده، از اهتمام مدیران و کارکنان آن مجموعه قدردانی نموده و توفیق روزافزون آنان در ارتقای کمی و کیفی خدمت‌رسانی به مردم شریف کشورمان را از خداوند متعال خواستارم».

وزیر نیرو لوح تقدیر خود را در شانزدهمین همایش مدیران ارشد وزارت نیرو به مهندس صادق پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم تقدیم کرد.

پایان خبر/

موضوع: اخبار عمومی
نسخه چاپ  |  آخرین تغییر: ۱۳۹۵/۹/۲۴  |  تعداد بازدید: ۵۰۴  |  کاربر: مهدی جعفری